نرم‌افزار تی‌بوک ۲

نرم‌افزار تی‌بوک ۱
بهمن ۱, ۱۳۹۵
workshop1
مرداد ۱۹, ۱۳۹۶

خرید اینترنتی


یکی از مفاهیم کلیدی در یادگیری از طریق تحلیل و دستکاری اطلاعات به دست می آید که در آن وابستگی های موجود بین یک محرک، یک پاسخ؛ و یک پیامد تقویت کننده دارد.

برای حل مسئله و رابطه موجود بین محرک ها (واژگان) نیاز به رویکرد پردازش اطلاعات می باشد که پایه و اساس درک از محرک و رابطه آن با سایر محرک ها را نشان می دهد.

پایه اول یادگیری شناخت است و سپس در مرحله بعد، درک از واژگان و نوع کاربرد و چرایی و چگونگی آن ها مطرح می شود، در این روند فرد نیاز به رویکرد پردازش اطلاعات، حل مسئله و واژه یابی دارد تا در زبان ارتباطی به صورت صحیح از ساختار واژگان استفاده نماید.

قبلا با فراهم آوردن زمینه های شناختی که در تی بوک ۱ ایجاد شده است، مرحله بعدی افزایش مهارت درکی-پردازشی است که در تی بوک ۲ سعی شده است بر اساس همان بافت های آموزش داده شده در مقوله های شناختی؛ این سطح زبانی نیز رشد داده شود.

چهارچوب طراحی شده در تی بوک ۲ بر مبنای اصول پردازش شنیداری-کلامی و واژه یابی از مفاهیم پایه زبان اولیه ارتباطی کودک، می باشد که به صورت بافت های دستوری سوالی با تصاویری جذاب و شکل نوشتاری مناسب، بافت قابل تسهیل برای یادگیری درکی را فراهم می نماید.

ویژگی ها:

  • در این مجموعه استفاده از تصاویر جذاب و متن های نوشتاری آماده می تواند بازده درمان و بهره وری را در کلینیک های درمانی افزایش دهد.
  • آموزش مفاهیم در قالب نرم افزار و استفاده در کامپیوتر و یا لپ تاپ می تواند برای کودکان جذاب و تاثیر پذیر تر باشد.
  • مناسب برای سنین ۴ سال به بالا در مقاطع یادگیری واژه، جمله، گفتار توصیفی مطابق با استاندارد زبان فارسی.
  • آموزش مفاهیم درکی بر مبنای پردازش شنیداری کلامی با رعایت ساختار دستوری زبان
  • برای درمان در اختلالات
    اتیسم، تاخیر رشدی، کم شنوا، کاشت حلزون، سندرم داون و افراد مبتلا به آفازی و ضایعه های مغزی و …

عناوین موجود در این مجموعه شامل قسمت های زیر می باشد:

درک واژه – درک جمله – با چی – چطور – چه وقت – چه کسی (کی) – اون چیه (وسایل مدرسه – وسایل – میوه و سبزی – حیوان های اهلی – حیوان های وحشی – پوشاک)

خرید اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *