نرم‌افزار بازی‌درمانی ۲

نرم‌افزار آموزش دستور زبان جی‌تی ۵
خرداد ۱۱, ۱۳۹۳
نرم‌افزار تی‌بوک ۱
بهمن ۱, ۱۳۹۵

خرید اینترنتی


آموزش با بازی = جذاب، جالب، فراگیر

آموزش بیش از ۱۰۰۰ واژه شناختی، درکی، بیانی در قالب بازی های ساده، جذاب و جالب برای کودکان انواع اختلالات رشدی، گفتار و زبان و سندروم ها

آموزش مهارت های:

شناختی – حرکتی – بینایی – تفکر – افزایش خزانه واژگان بیانی

در سه زیر مجموعه:

بازی های شناختی – بازی های توجه و تمرکز – بازی های فکری

بازی های شناختی:

با توجه به استفاده از رسانه های جدید ارتباطی، کودکان تمایل بیشتری برای گذراندن با آن را دارند. با تلفیق بازی درمانی و کامپیوتر، بازی درمانی را از شکل سنتی و مشغول کردن کودکان در اتاق با وسایل بازی به پشت صفحه مانیتور انتقال دادیم. این متد باعث می شود توانمندی تداعی های ذهنی کودک و تعمیم دهی به صورت نماد در بازی و تجسم سازی به شکلی زیباتر انجام شود.

آموزش با متد غیر مستقیم و در قالب بازی برای هر کودک می تواند جذاب تر و جالب تر باشد. بازی درمانی یکی از ارکان اصلی در هر روش درمانی می باشد.

اهداف اصلی تعریف شده در این مجموعه ابتدا آموزش و افزایش خزانه واژگان کودک، سپس تقویت مهارتهای دقت بینایی، حرکتی، مهارتهای استنباط، استدلال و تعمیم دهی، آموزش مهارت های ساده زندگی می باشد. در این مجموعه سعی شده است تا با برجسته کردن تمام مواردی که در یک بازی ساده وجود دارد کودک را نسبت به همه مسائل موجود در بازی و سپس تعمیم در محیط و توجه در محیط، حساس تر کنیم.

علاوه براین با ثبت گزارشات از عملکرد کودک درحیطه های درکی ، شناختی ، تقلید و بیان خود انگیخته می توانیم مراحل رشدی وی را در اختیار داشته باشیم .

توجه داشته باشید:

مجموعه نرم افزار SEG2 روند اثر گذاری درمان در بازی، آن هم در بازی های هدفمند و جهت دار را برجسته تر میکند.

مجموعه نرم افزار SEG2 راه حل یکی از بزرگترین مشکلات آسیب شناسان گفتار و زبان در امر درمان برای جذب و جلب توجه کودکان در افزایش همکاری در روند درمان است.

مجموعه نرم افزار SEG2 تنها نرم افزار مبتنی بر آموزش بازی درمانی برای کودکان زیر ۴ سال است.

با توجه به استفاده از رسانه های جدید ارتباطی کودکان تمایل بیشتری برای گذراندن با آن را دارند .

این مجموعه برای کودکان مبتلا به اختلالات رشدی ، اختلالات شناختی ناشی از کم شنوایی ، عقب ماندگی ذهنی ، انواع سندرمها، در سطح بالاتر در اختلالات یادگیری و تولید و زبانی در سطح تعریف موضوع قابل استفاده می باشد .

خرید اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *